Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

Adana Murat Eğitim Kurumları

Pzr, 08 Ock 2011
25 yıllık deneyimimiz ile kurslarımızda KPSS, SMMM, DGS, ALES, Adli-İdari yargı hakimliği ve açıköğretim kusları verilmektedir.
Türkiye'de ilk defa, 1983 yılında Ankara'da açıköğretim kurslarıyla eğitim hayatına başlayan kurumumuz; 1999 yılında, bu kez insan kaynakları eğitimini de bünyesine alarak, bu alanda da yeni bir çığır açılmasına neden olmuştur.

Kurulduğu günden bu güne, gerek Açıköğretim, gerekse KPSS alanında; güçlü nitelikli ve uzman kadrosuyla yola çıkan kurumumuz, çağdaş eğitim sisteminin tüm ihtiyaçlarını baştan çok iyi analiz ederek, her iki alandaki kaotik yapıyı kısa zamanda çözmüş ve uygun enstrümanları kullanarak herkes için anlaşılır hale getirmiş ve böylece gerçek anlamda fırsat eşitliğinin önünü açarak, sayısız başarılara imza atmıştır.

2000 yılında, Adana özelinde, bu saygın eğitim yapısının bir halkası olarak yerini alan kurumumuz; bu gün için, başta Ankara olmak üzere: İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Denizli ve Kocaeli'de açmış olduğu yirmiyi aşkın şubeleri ve yurt genelindeki nitelikli yayınlarıyla hizmet sunmaya devam etmektedir.

İşte bu gelişme; yıllar öncesi Ankara'da doğmuş küçük bir ışık hüzmesi iken, bu gün için, binlerce öğrenciye yön göstererek ihtişamlı bir yıldıza dönüşen kurumumuzun, mini bir yaşam öyküsüdür. Ve bu öykü tüm görkemiyle; TÜRKİYE'deki özel öğretim sistemi içinde, tartışmasız bir marka olarak yerini almaya devam etmektedir.
1Adana Murat Eğitim Kurumları
Turhan Cemal Beriker Bul. Güleç İşh. 23/1Seyhan Adana
Telefon: (322) 363 65 55(322) 363 65 56
Fax: (322) 363 65 57


http://www.murategitim.com.tr
1-ADANA
Yorumlar Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Diğer yorumlar
Total Visit: 4877
Total Rank: 0
Total Rankers: 0
Total Comments: 0

WEB Marangoz