Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

MAKRO AKADEMİ KPSS KURSLARI

Pzr, 28 Nsn 2012
2001 yılından bu yana birçok öğrencinin kariyerinde imzası olan, alanında uzman öğretici kadro Makro AKADEMİ’debuluşuyor.
MAKRO AKADEMİ  Çünkü biz her işi değil sadece bildiğimiz işi yapıyoruz.

 

KPSS-A ve Kurum Sınavlarına Hazırlık Kurslarına katılan kursiyerlerimize uzman öğretici kadrosu ve akademisyenlerle eğitim veriyoruz.

 

2001 yılından bu yana birçok öğrencinin kariyerinde imzası olan, alanında uzman öğretici kadro Makro AKADEMİdebuluşuyor.

 

KPSS ve Kurum Sınavlarına Hazırlıkta adayların gereksinimlerini iyi tespit etmek ve buna yönelik eğitim vermek asıl amaçtır. İşte bu yüzden sınava hazırlık sürecinde, gereksiz bilgi ve yayın kirliliği ile zaman kaybetmeden , zamanınızı verimli kullanma stratejileri alırsınız.

 

Makro AKADEMİ’de kursiyerlere, uzman öğretici kadro ve akademisyenlerce hazırlanan  yayın desteği verilmektedir.Kursiyerlerimize konu anlatımlı kitap setleri, soru bankaları ve yaprak testler ücretsiz olarak verilmektedir.

 

KPSS ve Kurum Sınavlarına Hazırlıkta YABANCI DİL ve GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR derslerinin önemi artık her öğrenci tarafından kabul görmektedir. Cumartesi günü yapılan 1.Oturumda net soru sayınız fazla olmadığı takdirde 2. ve 3. oturumların iyi olması bir anlam ifade etmeyecektir. İşte tam da bu noktada öğrencilerden gelentalepler doğrultusunda, Makro AKADEMİ’yi tercih etmeniz için bir neden daha, 200 saatlik GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR dersleri KPSS-A grubuna kayıt yaptıran tüm kursiyerlerimize ÜCRETSİZolaraverilmektedir.

 

Ayrıca, KPSS alan derslerine kayıt yaptıran tüm öğrencilere 25 Saatlik İŞLETME dersi ücretsiz verilir.

 

Yüksek kalitedeki eğitimi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile Makro AKADEMİ’de bulursunuz.

 

Alan bilgisi ve Genel Yetenek - Genel Kültür derslerinden 20+ Deneme sınavı yapılır.

 

Kursiyerler kendilerini üniversite ortamında hisseder;kendilerine akademik ortam ve  elit kursiyer yapısı ile kaliteli bir ortamda eğitim alma imkanı sadece Makro AKADEMİ'desunulur.

 

Kurs saatlerinin uygunluğu ile, Makro AKADEMİ'de, her öğrencinin çalışma prensip ve  saatlerine uygun bir programseçmek mümkün. Devam eden  ve başlayacak olan grup bilgilerine, güncel olarak www.makroakademi.com.tr internet sayfasından ulaşılır.

 

Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlıkta olmazsa olmazlardan REHBERLİK HİZMETİ ÜCRETSİZ olarak kadromuz ve eğitim danışmanlarımız tarafından verilmektedir.Sahip olmak istediğiniz KARİYER için izlediğiniz yol ne kadar doğru? Cevabını  MakroAKADEMİ'de bulursunuz.

 

+ Nedenler için Bizimle Tanışmaya Ne Dersiniz?
6

Makro Akademi İletişim Bilgileri

ADRES:  Atatürk Bulvarı GAMA İş Merkezi 9. ve 10. Kat Kızılay/Ankara
TELEFON: 0312 433 00 25 - 0546 433 00 25 - FAKS: 0312 433 00 28
info@makroakademi.com.tr
www.makroakademi.com.tr

www.makroakademi.com.tr
6-ANKARA
Yorumlar Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Diğer yorumlar
Total Visit: 3251
Total Rank: 11
Total Rankers: 3
Total Comments: 0

WEB Marangoz